
Model LG Z adresy Lucky Miner baníctvo scrypt Algoritmus s maximálnou rýchlosťou hashrate 11 MH/s pre spotrebu energie 12W.
| Denne | Mesačne | Ročný | |
|---|---|---|---|
| Príjmy | $ 0.00 | $ 0.15 | $ 1.75 |
| Elektrina | $ 0.01 | $ 0.35 | $ 4.21 |
| Zisk | -$ 0.01 | -$ 0.21 | -$ 2.46 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotreba | Účinnosť | Ziskovosť |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 11 MH/s±10% | 12W±10% | 1.09j/MH | -$ 0.01 |
| Výrobca | Lucky Miner |
| Model | LG |
| Taktiež známy ako | Lucky Miner LG07 11Mh Doge miner |
| Uvoľnenie | May 2026 |
| Veľkosť | 109 x 99 x 45mm |
| Hmotnosť | 370g |
| Hladina hluku | 38db |
| Napájanie | 12W |
| Rozhranie | WiFi 2.4G |
| Teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkosť | 5 - 95 % |